Pirinç Pleksi Küpeşte plastik bir malzemedir ve hem ışığı geçirirler hem de dayanıklılıkları ile uzun yıllar boyunca kullanılabilirler. Üretim aşamasında eritilirler ve yapılmak istenen modele göre şekillendirilirler.

Dekorasyon amaçlı kullanılan pirinç korkulukların tercih sebeplerinin başında uygun fiyatlı ve uzun ömürlü olmaları gelir. Estetik bir görünüm sağlarlar ve Gold renkleri dolayısıyla bulundukları ortama şıklık katarlar.

Kullanım alanları çok çeşitlidir ve müstakil evler için, apartman girişlerinde, otellerde, kafelerde, dubleks evlerde, balkon ve teraslarda olmak üzere birçok alanda harikalar yaratırlar. Eviniz için öncelikle dekorasyonunuza uygun bir model bulunur ve ondan sonra üretim aşamasına geçilir.

Katalog içerisinden dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Öncelikle beğendiğiniz modelde bir değişiklik istiyorsanız tasarım aşaması yapılır. Pirinç Pleksi Küpeşte üretim aşaması da oldukça hızlı olur ve üretimden sonra profesyonel ustalar evinize gelerek montajını yaparlar.

Pirinç korkulukların fiyatları uygulamak istediğiniz alana ve seçtiğiniz modele göre değişebilir. Uygulama yapılacak alan için kaç metre korkuluk gerekecek bunun doğru ölçülmesi ve tasarımın bu ölçüye göre yapılması gerekir. Malzeme kalitelidir ve sizin için en uygun olacak fiyat seçenekleri için yardımcı olunur.

Fiyatlar konusunda bilgi almak istediğinizde web sitesini ziyaret edebilir ya da telefon edebilirsiniz. Ürünler garantilidir ve üretim aşamasında en kaliteli malzemeler kullanılır. Pirinç korkuluklar oldukça hafif ve kullanımı kolay malzemelerdir. Ekonomiktir ve montaj işlemleri de çabuk biter. Pirinç Pleksi Küpeşte dış mekanlara da uygulanabilir ve hava koşullarından etkilenmez.

Ülkemizde de en çok kullanılan malzemelerden biri olan pirinç korkuluklar dayanıklı oldukları için her hava şartında güvenle kullanılabilir. Uzun ömürleri vardır ve dış etkenlere karşı dayanıklıdırlar. Dış mekanlar için veya iç mekanlar için yapılan kullanımlar ürünün ne kadar dayanıklı olduğunu kanıtlamıştır.